נְגִישׁוּת

Bumbleride מחויבת להנגיש ולהפוך את תוכן האתר לנגיש עבור כלל המשתמשים. אנו ממשיכים לבצע שיפורים ושואפים להציע את תקני ההנחיות לנגישות תוכן אינטרנט העדכניים ביותר של WCAG.

להתאמת אתר זה לצורכי נגישות, בחר באחת או יותר מהאפשרויות הבאות:

ניגודיות טקסט
HTML עם תגים ותוויות מתאימים להבחנה בתוכן
הצגת תמונות באמצעות טקסט חלופי
בעבודה - הוספת תמלילים לוידאו וכתוביות
לשיפור הנגישות בדיקה עם קורא המסך של NVDA

עדכון לגבי ההתאמה:

הנחיות לנגישות תוכן אינטרנט (WCAG) מגדירות דרישות לשיפור הנגישות עבור אנשים עם מוגבלויות שונות. אנו ב- Bumbleride מחויבים ופועלים למען קידום הנגישות ולעמוד בקנה אחד עם WCAG 2.0 ברמה A כדי לאפשר גם לאנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים להשתמש ולהנות מהאתר. איננו שולטים על ספקי צד שלישי, ואנו ממליצים בחום לספקי תוכן דיגיטלי של צד שלישי לספק תוכן נגיש וידידותי למשתמש.

למידע נוסף

הבהרה: חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסיה ובכלל זה אנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים. אנו מקדמים בברכה ומתייחסים ברצינות לכל משוב מהמשתמשים שלנו. אם במהלך הגלישה באתר מצאתם או נתקלתם בבעיה מיוחדת בנושא הנגישות, נשמח לקבלת משוב באמצעות המייל: info@bumbleride.co.il או הטלפון: 09-7667681

 

טלפון: 09-7667681

 info@bumbleride.co.il :כתובת האי-מייל